Minimum deposit bonuses Minimum deposit poker Free poker money no deposit New no deposit bonuses Real poker money
Click on the slide!

WYJAZD DO KINA

Wszyscy powinniśmy przynajmniej raz w życiu dostać owacje na stojąco, bo przecież każdy z nas zwycięża ten świat. /Auggie Pullman,…

więcej...
Click on the slide!

SUKCESY RECYTATORÓW

To już wiosenna tradycja, że dzieci z naszej szkoły biorą udział w gminnym konkursie recytatorskim "Wiosenne spotkania z Poezją" organizowanym…

więcej...
Click on the slide!

GŁOSUJCIE CODZIENNIE

MOŻEMY WYGRAĆ REMONT ŁAZIENKI !!! POTRZEBUJEMY JEDNAK WASZYCH GŁOSÓW !!! https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/12687

więcej...
Click on the slide!

SZALONY PROFESOR

Przyszedł czas i najstarszych Uczniowie z klas IV – VII jako ostatni z naszej szkoły odwiedzili Muzeum w Trzciance, aby…

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

PostHeaderIcon DZIEŃ PIZZY

Każdy kocha pizzę. Jak można jej nie kochać? Przecież to doskonały ratunek dla złego dnia, pyszna przekąska na prawie każdą porę. Pizza bez mięsa? Pizza z warzywami? Pizza z owocami morza? Ten placek z sosem sprawdzi się w każdej konfiguracji!

 

Międzynarodowy Dzień Pizzy przypada 9 lutego, święto to uczniowie klas IV - VII uczcili nie tylko degustacją wspaniałej, własnoręcznie zrobionej pizzy ale również konkursami (sprawdzili m.in. czy nadają się na dostawcę pizzy). Najwięcej frajdy sprawiła jednak uczniom zabawa w kucharzy (zagniatali ciasto, kroili warzywa, tarli ser i komponowali własną pizzę). Efekt był niesamowity… W całej szkole unosił się przepiękny zapach i nie mogliśmy się doczekać, kiedy nastąpi upragniona degustacja.

więcej zdjęć w galerii

SPORT
KONKURS
SZUKAJ
KTO JEST Z NAMI ?
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości