Ośmioro uczniów naszej szkoły wyjechało do Białego Dunajca na III Ogólnopolski Turniej Młodzików w warcabach. Po rozegranych dwóch turniejach w warcaby klasyczne i w warcaby stupolowe troje zawodników stanęło na podium. W kategorii dziewcząt do lat 12 Agata Flisikowska zajęła I miejsce zdobywając maksymalną ilość punktów. Wśród chłopców do lat 8-u Bartosz Strzelecki zajął II miejsce ( w warcaby stupolowe był najlepszy), a wśród dziewcząt do lat 12 Justyna Kroszel otrzymała puchar za 3 miejsce (w warcaby klasyczne była druga).

Tuż za podium stanęli: Iga Sicińska (wśród dziewcząt do lat 8-u) i Jakub Stzrelecki (do lat 12-u - w warcabach stupolowych był 3, ale przez cały turniej walczył z gorączką). Oprócz gry w warcaby zawodnicy czynnie i aktywnie spędzali cas wolny: na Termach Szaflary, na szlaku Biały Dunajec- Gubałówka- Zakopane (ok. 20 km pieszo), na Wielkiej Krokwi.