We wtorek, 15 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Kazimiery Iłłakowiczówny. Celem konkursu było poznanie wierszy tej poetki i wyłonienie spośród uczestników uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkolę w konkursie organizowanym przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Trzcianka. Do etapu szkolnego zgłosiło się piętnastu uczestników, a spośród nich jury wybrało najpiękniej recytujące osoby. W trzcianeckiej bibliotece będą nas reprezentowały osoby, które zajęły miejsca I i II w każdej kategorii wiekowej.

Decyzja jury przedstawia się następująco:

Klasy I-III

I Aleksandra Sicińska (kl. III)

II Kamil Flisikowski (kl. II)

III Iga Sicińska (kl. I)

 

Klasy IV-VI

I Julia Filipiak (kl. VI)

II Nikola Dobrzyńska (kl. VI)

III Oliwia Kenig (kl. V)

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzy sukcesów na kolejnym etapie!!!

więcej zdjęć w galerii