OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PRZYJACIEL LASU

Ochrona i wspieranie dziedzictwa  naturalnego to jeden z celów dydaktyczno- wychowawczych  naszej szkoły. Od najmłodszych lat staramy się zakorzenić  u dzieci pozytywną postawę wobec świata roślin i zwierząt. Jest to o tyle ważne, że kilka lat temu naszej szkole nadano imię PRZYJACIÓŁ LASU. W tym roku postanowiliśmy ogłosić ogólnopolski konkurs plastyczny - właśnie pod takim tytułem- PRZYJACIEL LASU. Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nadeszło ponad 650 prac z całej Polski. Wszystkie prace były przepiękne.

 

Powołana przez organizatora profesjonalna komisja w składzie:

- Przemysław Duda- plastyk z Trzcianeckiego Domu Kultury w Trzciance

- Marta Ślazyk- plastyk z Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance

ustaliła następujący werdykt:

Kategoria 3,4 –latki:

I MIEJSCE- Hanna Frąckowiak, l.4; Gminne Przedszkole w Siedlisku, op. Marta Jęśko

II MIEJSCE- Hanna Gadawska, l.4, Przedszkole Samorządowe nr 2 w Szklarskiej Porębie, op. Jóżefina Minkina

III MIEJSCE- Amelia Rogala, l.4- TUM w Łęczycy, op. Agnieszka Rogala

Wyróżnienia:

Lena Dułak, l.4, Przedszkole w Nowej Wsi Lęborskiej, op. Katarzyna Szulta

Sandra Filarowicz, l.3, Nikola Filarowicz, l.4- Przedszkole Niepubliczne Sióstr Służebianek w Krynicy- Zdrój, op. Anna Mikluska

Lena Duk, l.4, Przedszkole Samorządowe nr 2 w Szklarskiej Porębie, op. Jóżefina Minkina

Julia Szpica, l.4, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Lasu w Rychliku, op. Aneta Cury

 

Kategoria 5,6 –latki:

I MIEJSCE- Sebastian Kita, l.6, Oddział Przedszkolny przy SP Jadawola , Łukowica,  op. Stanislawa Talar

II MIEJSCE- Wiktor Wojnarowski, l.6, Oddział Przedszkolny przy SP Jadawola , Łukowica, op. Stanislawa Talar

III MIEJSCE- Magdalena Makarowska, l.5, Przedszkole Samorządowe nr 2 w Szklarskiej Porębie, op. Grażyna Niebielecka

III MIEJSCE- Aleksandra Grabarczyk, l.6, Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu, op. Iwona Chromik

Wyróżnienia:

Hanna Tasz- Kiszela, l.5, Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu JUTRZENKA    w Zakopanem, op. Ewa Bartosz- Mazuś

Hanna Formella, l.6, Szkoła Podstawowa w Łomnicy, op. Małgorzata Kubacka

Maja Serej, l.5, Gminne Przedszkole nr 4 Trzcianka, op. Magdalena Ilnicka, Beata Ohyra

Magda Kudelek, l.6, Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu, op. Iwona Chromik

Leon Jurgiewicz, l.5, Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, op. Dorota Lewandkowska

Dominik Duda, l.6, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, op. Barbara Barszczyk

 

Kategoria-  powyżej lat 6

I MIEJSCE- Kaja Olendzka, l.9, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach

II MIEJSCE- Klaudia Kozioł, l.8, Szkoła Podstawowa w Łomnicy, op. Małgorzata Kubacka

II MIEJSCE- Patryk Grzędowski, l.8, Zespół Szkoł nr 27, Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, op. Katarzyna Przybylska

III MIEJSCE- Szymon Leśko, l.8, Miejsko -Gminny  Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, op. Teresa Stąporek

III MIEJSCE- Hubert Stempień, l.8, Miejsko -Gminny  Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, op. Teresa Stąporek

Wyróżnienia:

Wiktor Mandela, l.7, Szkoła Podstawowa Smolarzyny, Żołynia, op. Teresa Borcz

Dominika Żelechowska, l.8, Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Tworczych w Łomży, op. Anna Bureś

Aleksandra Styczeń, l.7, Szkoła Podstawowa w Łomnicy, op. Małgorzata Kubacka

Justyna Świerczek, l.9, Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem,  op. Ewa Jabłońska, Karolina Giercuszkiewicz

Wiktoria Swol, l.9, Szkoła Podstawowa w Łomnicy, op. Małgorzata Kubacka

Jakub Kmiecik, l.8, Świetlica w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Gierałtowicach,  op. Beata Kulasa

Zuzanna Trybuszewska, l.9, Zespół Szkoł nr 27, Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, op. Katarzyna Przybylska

Jakub Komraus, l.8, POPP w Pszczynie, op. Maria Bartas

Karol Kakota, l.8, POPP w Pszczynie, op. Maria Bartas

Jan Grzegorski, l.8, POPP w Pszczynie, op. Maria Bartas

Gabriela Góralska, l.8, Szkoła Podstawowa w Łomnicy, op. Małgorzata Kubacka

Bruno Panas, l.7, Szkoła Podstawowa nr 44 im. Orląt Lwowskich w Lublinie, op. Alicja Guzal

Mateusz Oszubski, l.9, Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, op. Katarzyna Przybylska

Jan Kruszik, l.8, Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, op. Katarzyna Przybylska

Marcel Michalski, l.8, Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, op. Katarzyna Przybylska

Kinga Kanclerz, l.8, Szkoła Podstawowa w Łomnicy, op. Małgorzata Kubacka

Roksana Bojanowska, l.9, Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy, op. Katarzyna Przybylska

 

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!

 

więcej zdjęć w galerii

Poprawiony ( piątek, 11 grudnia 2015 23:30 )