Dyrektor szkoły: WIOLETTA FLISIKOWSKA

ROK SZKOLNY 2017/2018

PAULINA BŁASZCZYK -GEOGRAFIA, PSYCHOLOG - DO 31 GRUDNIA 2017
ŁUKASZ BRODA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, ŚWIETLICA
AGNIESZKA CZERNIAK - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, BIOLOGIA, CHEMIA
KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
WIOLETTA FLISIKOWSKA -ZAJĘCIA TECHNICZNE,
MAJA GINTROWSKA - JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA
ALEKSANDRA KUŹNIAREK - JĘZYK NIEMIECKI
AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, PEDAGOG
BOŻENA SOBCZAK - FIZYKA
ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI

ROK SZKOLNY 2016/2017

ŁUKASZ BRODA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, ŚWIETLICA
GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
WIOLETTA FLISIKOWSKA -ZAJĘCIA TECHNICZNE, ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
MAJA GINTROWSKA - JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA
TERESA RUTKOWSKA - MATEMATYKA
AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, SWIETLICA
ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE - URLOP MACIERZYŃSKI

ROK SZKOLNY 2015/2016

ŁUKASZ BRODA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, ŚWIETLICA
ŁUKASZ  BAGROWSKI- EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, RYTMIKA
KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
WIOLETTA FLISIKOWSKA -ZAJĘCIA TECHNICZNE
KS. RYSZARD FUDALA - RELIGIA
MAJA GINTROWSKA - JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, SWIETLICA
ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA - URLOP
MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA - URLOP MACIERZYŃSKI

ROK SZKOLNY 2014/2015

GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
WIOLETTA FLISIKOWSKA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, TECHNIKA
MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, ŚWIETLIA
ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
ALINA MARZEC - RELIGIA
MAJA CHMIELNIK- JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA - URLOP MACIERZYŃSKI

ROK SZKOLNY 2013/2014

GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
WIOLETTA FLISIKOWSKA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, TECHNIKA
MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA
ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, LOGOPEDIA
KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA
MAJA CHMIELNIK- JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE

ROK SZKOLNY 2012/2013

TERESA SUSEK - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
WIOLETTA FLISIKOWSKA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, TECHNIKA
MAREK GORDZIEJ  - SZTUKA
MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA
ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA
MAJA CHMIELNIK- JĘZYK POLSKI, HISTORIA
KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA

GRAŻYNA DASSUJ - URLOP

Rok szkolny 2011/2012

Wioletta Flisikowska - dyrektor
Grażyna Dassuj
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Marek Gordziej
Wiesława Łazanowska
Agnieszka Rej-Kułakowska
Elżbieta Sicińska
ks. Wojciech Staszczak
Jolanta Wtulich
Karolina Czerniecka-Dziura

Rok szkolny 2010/2011

Wioletta Flisikowska - dyrektor
Agnieszka Rej-Kułakowska
Elżbieta Sicińska
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Karolina Czerniecka - Dziura
Marek Gordziej
Tomasz Witkowski
Wiesława Łazanowska
Wojciech Staszczak

 

Rok szkolny 2009/2010

Wioletta Flisikowska - dyrektor
Adam Sędzik
Agnieszka Rej-Kułakowska
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Karolina Czerniecka
Monika Łukaszewska
Tomasz Witkowski
Wiesława Łazanowska

 

Rok szkolny 2008/2009

Wioletta Flisikowska - dyrektor
Adam Sędzik
Agnieszka Rej-Kułakowska
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Teresa Susek
Tomasz Witkowski
Wiesława Łazanowska

 

Rok szkolny 2007/2008

Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
Adam Sędzik
Agnieszka Rej-Kułakowska
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Teresa Susek
Tomasz Witkowski
Wiesława Łazanowska
Wioletta Flisikowska

 

Rok szkolny 2006/2007

Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
Elżbieta Sowa
Ewa Kwiatkowska
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Krzysztof Rodzik
Teresa Susek
Tomasz Witkowski
Wiesława Łazanowska
Wioletta Flisikowska

 

Rok szkolny 2005/2006

Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Krzysztof Rodzik
Teresa Susek
Tomasz Witkowski
Wiesława Łazanowska
Wioletta Flisikowska
Wioletta Malec

 

Rok szkolny 2004/2005

Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
Elżbieta Sowa
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Józef Siemiesz
Beata Sternberg
Teresa Susek
Tomasz Witkowski
Wiesława Łazanowska
Wioletta Flisikowska

 

Rok szkolny 2003/2004

Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
Beata Sternberg
Elżbieta Sowa
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Józef Siemiesz
Teresa Susek
Wiesława Łazanowska
Wioletta Flisikowska

 

Rok szkolny 2002/2003

Elżbieta Sowa - dyrektor
Beata Sternberg
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Józef Siemiesz
Teresa Susek
Wiesława Łazanowska
Wioletta Flisikowska

 

Rok szkolny 2001/2002

Elżbieta Sowa - dyrektor
Beata Sternberg
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Grażyna Dassuj
Jolanta Wtulich
Józef Siemiesz
Teresa Susek
Wiesława Łazanowska
Wioletta Flisikowska

 

Rok szkolny 2000/2001

Elżbieta Sowa - dyrektor
Beata Sternberg
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Grażyna Dassuj (Boratyńska)
Jolanta Wtulich
Józef Siemiesz
Teresa Susek
Wiesława Łazanowska
Wioletta Flisikowska

 

Rok szkolny 1999/2000

Elżbieta Sowa - dyrektor
Andrzej Mielczarek
Beata Sternberg
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Grażyna Boratyńska
Jolanta Wtulich
Józef Siemiesz
Justyna Kurstak
Teresa Susek
Wioletta Flisikowska

 

Rok szkolny 1998/99

Elżbieta Sowa - dyrektor
Barbara Lewkowicz/Stróżyńska
Beata Sternberg
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Genowefa Chrząstowska
Grażyna Boratyńska
Jolanta Wtulich
Józef Siemiesz
Teresa Susek
Wioletta Flisikowska

 

Rok szkolny 1997/98

Elżbieta Sowa - dyrektor
Barbara Kaczmarek
Beata Sternberg
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Genowefa Chrząstowska
Grażyna Boratyńska
Grażyna Ossowska
Jolanta Wtulich
Teresa Susek
Wioletta Flisikowska
Witold Jaskólski

 

Rok szkolny 1996/97

Elżbieta Sowa - dyrektor
Agnieszka Warnkowska
Barbara Kaczmarek
Elżbieta Iwanicka
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Teresa Susek
Wioletta Flisikowska
Witold Jaskólski

 

Rok szkolny 1995/96

Barbara Wiśnicka - dyrektor
Agnieszka Warnkowska
Beata Sternberg
Elżbieta Iwanicka
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Maria Hołub
Wioletta Flisikowska
Witold Jaskólski

 

Rok szkolny 1994/95

Barbara Wiśnicka - dyrektor
Agnieszka Warnkowska
Beata Sternberg
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Matylda Danilewicz
Teresa Susek
Wioletta Flisikowska
Witold Jaskólski

 

Rok szkolny 1993/94

Barbara Wiśnicka - dyrektor
Beata Sternberg
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Matylda Danilewicz
Teresa Susek
Urszula Wasyłyk
Wioletta Flisikowska (Prymus)
Witold Jaskólski

 

Rok szkolny 1992/93

Barbara Wiśnicka - dyrektor

Beata Sternberg (Malewicz)
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Matylda Danilewicz
Teresa Susek
Urszula Wasyłyk
Wioletta Prymus
Witold Jaskólski

 

Rok szkolny 1991/92

Barbara Wiśnicka - dyrektor
Beata Malewicz
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Matylda Danilewicz
Teresa Susek
Wioletta Prymus

 

Rok szkolny 1990/91

Lucyna Świdurska - dyrektor
Bożena Wargin
Elżbieta Kosowicz-Bartol
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Marek Król
Marianna Król
Matylda Danilewicz
Teresa Cicha
Teresa Susek
Wioletta Prymus

 

Rok szkolny 1989/90

Mirosława Szypielewicz - dyrektor
Bożena Wargin
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Marek Król
Matylda Danilewicz
Teresa Cicha
Teresa Susek
Wioletta Prymus

 

Rok szkolny 1988/89

Lucyna Świdurska - dyrektor
Elwira Bielak
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Marek Król
Mirosława Szypielewicz
Teresa Cicha
Teresa Susek

 

Rok szkolny 1987/88

Lucyna Świdurska - dyrektor
Elwira Bielak
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Lidia Draczyńska
Marek Król
Teresa Cicha
Teresa Susek
Tomasz Kubiak

 

Rok szkolny 1986/87

Leokadia Kordek - kierownik filii
Bożena Wargin (Paczkowska)
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Matylda Danilewicz
Teresa Cicha
Teresa Susek

 

Rok szkolny 1985/86

Leokadia Kordek - kierownik filiii
Anna Podbereźniak
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Jolanta Wtulich
Małgorzata Zakrzewska
Matylda Danilewicz
Mirosława Szypielewicz
Teresa Cicha
Teresa SusekBożena Wargin

 

Rok szkolny 1984/85

Leokadia Kordek - kierownik filii
Anna Podbereźniak
Bożena Paczkowska
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Katarzyna Magdzińska
Matylda Danilewicz
Mirosława Szypielewicz
Teresa Cicha
Teresa Susek

 

Rok szkolny 1983/84

Leokadia Kordek - kierownik filii
Anna Podbereźniak
Bożena Paczkowska
Genowefa Chrząstowska
Matylda Danilewicz
Mirosława Szypielewicz
Teresa Cicha
Teresa Susek

 

Rok szkolny 1982/83

Anna Podbereźniak - kierownik filii
Agnieszka Szczygieł
Genowefa Chrząstowska
Matylda Danilewicz
Mirosława Szypielewicz
Teresa Cicha
Teresa Susek

 

Rok szkolny 1981/82

Anna Podbereźniak - kierownik filii
Agnieszka Szczygieł
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Irena Stanko
Mirosława Klimaszewska
Teresa Cicha
Teresa Susek

Rok szkolny 1980/81

Anna Podbereźniak - kierownik filii
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Irena Stanko
Teresa Susek
Teresa Cicha

 

Rok szkolny 1979/80

Anna Podbereźniak - kierownik filii
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Wanda Juszczak
Teresa Susek (Janiak)
Teresa Cicha

 

Rok szkolny 1978/79

Anna Podbereźniak - kierownik filii
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Gabriela Nowacka
Teresa Janiak
Jadwiga Pagórek
Wanda Juszczak
Teresa Cicha

 

Rok szkolny 1977/78

Zofia Zachaś - kierownik filii
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Helena Zyska
Wanda Juszczak

 

Rok szkolny 1976/77

Zofia Zachaś - kierownik filii
Helena Zyska
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska

 

Rok szkolny 1975/76

Zofia Zachaś – kierownik filii
Helena Zyska
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Leokadia Kordek

 

Rok szkolny 1974/75

Zofia Zachaś – kierownik filii
Helena Zyska
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska
Leokadia Kordek

 

Rok szkolny 1973/74

Zofia Zachaś – kierownik filii
Leokadia Kordek
Elżbieta Sowa
Genowefa Chrząstowska (Rutkowska)
Zofia Dymek

 

Rok szkolny 1972/73

Bogdan Jurczyński - kierownik szkoły
Adam Kordek
Elżbieta Sowa
Genowefa Rutkowska
Helena Jurczyńska
Leokadia Kordek
Matylda Danilewicz

 

Rok szkolny 1971/72

Bogdan Jurczyński - kierownik szkoły
Adam Kordek
Marian Jaskuła
Helena Jurczyńska
Leokadia Kordek
Maria Jaskuła
Matylda Danilewicz
Zofia Dymek

 

Rok szkolny 1970/71

Bogdan Jurczyński - kierownik
Marian Jaskuła
Adam Kordek
Danuta Boguszewska
Helena Jurczyńska
Maria Jaskuła
Matylda Danilewicz

 

Rok szkolny 1969/70

Bogdan Jurczyński - kierownik
Marian Jaskuła
Adam Kordek
Danuta Boguszewska
Helena Jurczyńska
Leokadia Kordek
Maria Jaskuła

 

Rok szkolny 1968/69

Tadeusz Zasępa - kierownik
Danuta Boguszewska
Leokadia Kordek (Piórkowska)
Maria Jaskuła (Lenkiewicz)
Marian Jaskuła
Matylda Danilewicz

 

Rok szkolny 1967/68

Tadeusz Zasępa - kierownik
Adam Kordek
Andrzej Jagiełka
Leokadia Piórkowska
Maria Lenkiewicz
Marian Jaskuła
Matylda Danilewicz

 

Rok szkolny 1966/67

Tadeusz Zasępa - kierownik
Adam Kordek
Andrzej Jagiełka
Leokadia Piórkowska
Matylda Danilewicz
Maria Lenkiewicz

 

Rok szkolny 1965/66

Tadeusz Zasępa - kierownik
Emilia Jedlińska (Weichert)
Leokadia Piórkowska
Marian Jaskuła
Maria Lenkiewicz

 

Rok szkolny 1964/65

Tadeusz Zasępa - kierownik
Leokadia Piórkowska
Anna Rażyńska
Maria Lenkiewicz

 

Rok szkolny 1963/64

Tadeusz Zasępa - kierownik
Emilia Weichert
Janina Pogorzały
Leokadia Piórkowska

 

Rok szkolny 1962/63

Tadeusz Zasępa - kierownik
Bolesław Ciuksza
Emilia Weichert
Janina Porankiewicz

 

Rok szkolny 1961/62

Tadeusz Zasępa - kierownik
Antonina Janczewska
Bolesław Ciuksza
Emilia Weichert

 

Rok szkolny 1960/61

Stanisław Jacorzyński -kierownik
Emilia Weichert
Bolesław Ciuksza
Czesława Smagieł
Elżbieta Maj

 

Rok szkolny 1959/60

Stanisław Jacorzyński - kierownik
Bolesław Ciuksza
Czesława Smagieł
Olga Podbereźniak (Pełesz)

 

Rok szkolny 1958/59

Stanisław Jacorzyński - kierownik
Czesława Smagieł
Olga Pełesz
Czesław Malinowski

 

Rok szkolny 1957/58

Jan Martyniak - kierownik
Stanisław Jacorzyński
Jan Radke
Sława Wiewiórka

 

Rok szkolny 1956/57

Jan Martyniak - kierownik
Stanisław Jacorzyński
Bogdan Duszyński
Sława Wiewiórka
Matylda Danilewicz

 

Rok szkolny 1955/56

Antoni Czepulonis - kierownik
Jadwiga Czepulonis
Stanisław Jacorzyński
Matylda Danilewicz

 

Rok szkolny 1954/55

Antoni Czepulonis - kierownik
Matylda Górecka
Jadwiga Czepulonis
Stanisław Jacorzyński

 

Rok szkolny 1953/54

Antoni Czepulonis - kierownik
Jadwiga Czepulonis
Matylda Górecka
Bogdan Duszyński

 

Rok szkolny 1952/53

Antoni Czepulonis - kierownik
Jadwiga Czepulonis
Daniela Hoffman

 

Rok szkolny 1951/52

Antoni Czepulonis - kierownik
Jadwiga Czepulonis
Daniela Hoffman

 

Rok szkolny 1950/51

Antoni Czepulonis - kierownik
Jadwiga Czepulonis
Daniela Hoffman

 

Rok szkolny 1949/50

Antoni Czepulonis – kierownik
Jadwiga Czepulonis
Krystyna Młynarczyk

 

Rok szkolny 1948/49

Antoni Czepulonis – kierownik
Jadwiga Czepulonis
Br. Krzyżaniakowa

 

Rok szkolny 1947/48

Antoni Czepulonis – kierownik
Jadwiga Czepulonis
W. Parchimowicz

 

Rok szkolny 1946/47

Tadeusz Ostrowski - kierownik

 

Rok szkolny 1945/46

Maksymilian Nowak - kierownik