Minimum deposit bonuses Minimum deposit poker Free poker money no deposit New no deposit bonuses Real poker money
Click on the slide!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbył się pod hasłem "Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają". W naszej szkole przygotowania…

więcej...
Click on the slide!

WYCIECZKA DO TORUNIA

We wtorek 9 października 2018 r. klasa VIII wybrała się na jednodniową wycieczkę do Torunia. O godzinie 6.30 przed szkołą…

więcej...
Click on the slide!

BAL W PRZEDSZKOLU

W tym roku z okazji Dnia Przedszkolaka w zerówce odbył się bal. Tego dnia dzieci przyszły przebrane za bajkową postać.…

więcej...
Click on the slide!

MAŁE RĄCZKI, WIELKIE SŁOWA

Dzisiaj w Bibliotece Publicznej w Centrum Kultury w Trzciance odbył się powiatowy przegląd recytatorski dla przedszkolaków pt. „Małe rączki, wielkie…

więcej...
Click on the slide!

DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

Chłopaki czy to małe, czy to duże świętują swój dzień 30 września. Nasi najmłodsi mężczyźni również doczekali się życzeń i…

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

PostHeaderIcon SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej magiczny okres roku – Święta Bożego Narodzenia.  Jednym z nieodłącznych elementów świątecznej atmosfery, na który czekają szczególnie Najmłodsi, jest spotkanie z Mikołajem!
6 grudnia do naszego przedszkola zawitał Mikołaj. Dzieci, które od samego rana nie mogły doczekać się tej wizyty, w końcu wypatrzyły Go przez okno. Mikołaj został serdecznie powitany przez Maluchy piosenką: „Dziadzio Mikołaj”. Każde z dzieci otrzymało mały upominek.
Na koniec podekscytowane przedszkolaki żegnały Mikołaja i kazały obiecać, że za rok znowu wróci.

Więcej…

 

PostHeaderIcon OJ DADAŻE, OJ BABAŻE NIECHAJ PRZYSZŁOŚĆ SIĘ UKAŻE …

Te andrzejkowe zaklęcie towarzyszyło nam w tym magicznym dniu.
Dawniej istotną część wieczoru andrzejkowego stanowiły wróżby, mające obecnie charakter zabawowy. Lano na wodę ołów, obecnie leje się wosk. Z uformowanych w ten sposób figur przepowiadano przyszłość. Można je odczytywać pod światło, co cień pokaże, np. jaki zawód będzie miał chłopiec w przyszłości lub wróży piękne życie lub piękną żonę. Dziewczyny rzucały but za siebie. Odwrócony do drzwi noskiem zapowiadał szybkie zamążpójście.

Więcej…

 

PostHeaderIcon ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

W przedszkolu zabawa
Andrzejek to czas
Niech magia i wróżba
Królują wśród nas.
Już zaczynamy, już nie czekamy
Zabawa dalej, start….

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon WIECZÓR ANDRZEJKOWY

26 listopada wraz z wychowawcami obchodziliśmy andrzejki. Wróżbom i zabawom nie było końca. Dowiedzieliśmy się wiele o swojej przyszłości  lejąc wosk, losując imiona przyszłych życiowych partnerek i partnerów oraz zawody jakie będziemy wykonywać w dorosłym życiu.
Wiele radości sprawiła nam konkurencja jedzenia jabłka zawieszonego na sznureczku bez użycia rąk, oraz przyczepianie ogona osłowi  z zasłoniętymi oczami.

Więcej…

 

PostHeaderIcon WIECZORNICA NIEPODLEGLOŚCIOWA

9 listopada 2010r. odbyła się w naszej szkole uroczysta wieczornica z okazji Święta Niepodległości. Przygotowali ją uczniowie klas IV – VI, którzy wierszem i piosenką przypomnieli mieszkańcom Rychlika i zaproszonym gościom drogę Polski do wolności.
Burmistrz Trzcianki pan Marek Kupś podziękował uczniom za przygotowanie uroczystości i kultywowanie obchodów Święta Niepodległości w naszej szkole.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 73 z 85
SZUKAJ
KTO JEST Z NAMI ?
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości